Toeta

Hea kaasmõtleja!

Palun Teie toetust eelseisvatel Riigikogu valimistel, et viia ellu oma programmi ja üheskoos muuta Eestit paremaks. Teil on võimalik toetada kampaaniat mitmel erineval moel.

1. Palun jagage minu sõnumit sotsiaalmeedias! 
Facebook, Twitter, Youtube töötavad täna paremini kui raadio ja televisioon, eriti noortele inimestele. Palun rääkige minust oma sõpradele, kolleegidele, sugulastele. Kutsuge mind esinema, ma heameelega tulen. See on kõige lihtsam, aga samas väga tõhus viis kampaaniat toetada.

2. Toetage minu kampaaniat rahaliselt 
Veel üks kindel viis toetada kampaaniat kodust lahkumata - on teha rahaline annetus. Kinnitan, et teen oma kampaaniat ise, ilma maksumaksja toetuseta ega Jakunini rahakohvrita. Samas olen tänulik annetuste eest, mis aitavad mul näiteks osta reklaamipindu, korraldada kampaaniaüritusi, tänada vabatahtlikke. Kõik annetused on mulle emotsionaalselt väga olulised, kasvõi sümboolne 1 euro!

Saaja: Jevgeni Krištafovitš
Kampaaniakonto: EE021010011690009225
Selgitus: annetus + kindlasti lisada annetaja isikukood!

Tuletan siinkohal meelde, et seaduslik on annetus, mis on tehtud:  
a) Eesti Vabariigi kodakondsusega, Eestis alalise elamisõiguse ja pikaajalise elaniku staatusega füüsilisest isikust annetaja poolt, 
b) vabatahtlikult ja 
c) oma vara arvelt.

Seaduse järgi kõik annetajate nimed ja summad avaldatakse valimiskampaania aruannes.
 
3. Toetage minu kampaaniat isikliku osalusega 
Seltsis on segasem ja mul on heameel teha kampaaniat teiega koos! Aidake mul korraldada üritusi, kohtumisi valijatega, igasugune inimeste vabatahtlik abi on hindamatu! Selleks palun täitke lühivorm.